Jak przygotować ostry żart z wieszakiem

Znalazł: 001kip3r
Źródło filmu: YouTube
19029 4.67

Najlepsze żarty to nie zawsze super śmieszne pomysły. Często takim żartem lub dowcipem chcemy komuś po prostu ostro dopiec. Jeżeli szukasz dowcipów i kawałów które mają kogoś mocno zdenerwować to dobrze trafiłeś. Żarty na prima aprilis i nie tylko, wykonane w taki sposób to naprawdę ciężki kaliber. Ktoś może powiedzieć, że przecież w żarcie używamy tylko wody więc gdzie tu problem. Tak, ale co jeśli zamiast wody użyjesz czegoś innego?

Tylko pamiętajcie, że takie psikusy są niebezpieczne. Po pierwsze ofiara może się naprawdę mocno zdenerwować a po drugie tego typu dowcipy i kawały mogą zniszczyć czyjąś własność (jeżeli użyjesz czegoś innego niż wody). Uważajcie z tym żartem i zastanówcie się dobrze komu chcecie go zrobić. Jeżeli żart okaże się zbyt hardcorowy, to oglądaj inne kawały i dowcipy które znajdziesz na moim profilu. Wśród wielu śmiesznych żartów na pewno znajdziesz coś, co będzie idealne dla Ciebie. 

Składniki:

  • Koszula ofiary
  • Wieszak
  • Papierowy kubek
  • Sznurek
  • Agrafka
  • Woda

Do poradnika Jak przygotować ostry żart z wieszakiem przypisano następujące tagi:

psikusy żarty śmieszne żarty najlepsze kawały najlepsze dowcipy kawały i dowcipy dowcipy i kawały żarty na prima aprilis śmieszne kawały

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować ostry żart z wieszakiem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...