Jak przywrócić do życia zaschnięte pędzle

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
53132 5

Czy zdarzyło Ci się zostawić zaschnięty pędzel po malowaniu? Czyszczenie pędzli wcale do przyjemnych nie należy, a co więcej może zdarzyć się taka sytuacja, w której pędzli nie da się już odratować. Co więc zrobić kiedy zdarzy się nam zapomnieć o zaschniętym pędzlu? No właśnie, jest to ciężki orzech do zgryzienia, dlatego właśnie powstała ta porada.

Pokażemy Wam jak powinno przebiegać czyszczenie pędzli po malowaniu, kiedy już są one zaschnięte. Wystarczy nam do tego ocet i gorąca woda. Czyli rzeczy, które znajdziemy praktycznie w każdym domu, ba w każdej kuchni.

Od teraz żadnych problemów nie będziecie mieli ze swoimi starymi pędzlami. Jak wyczyścić z nich farbę dowiecie się z naszego filmu.

Mamy nadzieje, że takie czyszczenie pędzli po malowaniu będzie dla Was bardzo przydatne i uchroni Was przed dodatkowymi wydatkami na przybory malarskie.

Zapraszamy do oglądania i spoglądania na nasze pozostałe porady, które ułatwią Wam życie, a co więcej, mogą poprawić jakość Waszej pracy podczas remontu, czy też w domu. 

Do poradnika Jak przywrócić do życia zaschnięte pędzle przypisano następujące tagi:

porady czyszczenie pędzli malowanie porady zaschnięty pędzel stare pędzle jak wyczyścić czyszczenie pędzli po malowaniu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przywrócić do życia zaschnięte pędzle skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...