Jak radzić sobie w domu #6

Poradnik dodany przez: k-bajkol
11588 0

Aby nie było żadnych nieporozumień, to ten cykl poradników opiera się na różnych radach, wskazówkach i poradach domowych jakie można znaleźć w necie, jakie znam od znajomych i jakich używa też Perfekcyjna Pani Domu. To taki zlepek wszystkich dobrych patentów, których warto używać podczas sprzątania w domu i aby zachować ogólnie porządek. Można powiedzieć, że to coś jak prawie Perfekcyjna Pani Domu :)

Tutaj liczy się spryt, pomysłowość i umiejętność korzystania z rad i wskazówek innych ludzi. Jeżeli to się sprawdza to warto stosować pokazane tutaj rzeczy u siebie. Szybkie sprzątanie nie zawsze musi polegać na bieganiu i lataniu po domu ze ścierką. Szybkie sprzątanie to mądre sprzątanie. 

A te porady domowe są dla każdego, bo przecież faceci też w domu sprzątają (a jeśli nie to musisz swojego zagonić. Jak powie, że nie wie jak to pokaż mu kilka poradników z tego zakresu). Sprawdźcie co tutaj jest dla was z tego poradnika i zacznijcie stosować pokazane tutaj domowe porady, które na pewno ułatwią wam sprzątanie w domu

 

Do poradnika Jak radzić sobie w domu #6 przypisano następujące tagi:

porady porady domowe domowe porady porady pani domu sprzątanie w domu szybkie sprzątanie perfekcyjna pani domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie w domu #6 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...