Jak radzić sobie ze stresem przy sztuczkach plus trik barowy

Poradnik dodany przez: kukstertv
10243 0

Wszelkie tricki towarzyszą nam od wielu lat. Niejednokrotnie widzieliście pewnie jak wykonują je ludzie na ulicach, którzy chcieli wyskubać od przechodniów troszkę drobnych. Proste sztuczki, które wtedy wykonywali wydawały nam się czymś niesamowitym i praktycznie nieosiągalnym. Sekrety sztuczek, które robili, były znane jedynie osobom, które się tym zajmowały. Dla normalnego przechodnia sekrety sztuczek musiały pozostać tajemnicą.

Oprócz tego mieliśmy także sztuczki barowe, które wykonywali przeważnie panowie raczący się piwem w pubach. Triki barowe, które pokazywali zaskakiwały wiele osób. Nie zmienia to faktu, że za każdym razem wykonującemu towarzyszył stres.

A jak radzić sobie ze stresem podczas takich sytuacji. Jak wykonać sztuczki barowe, aby nikt nie zauważył co kombinujemy? Proste sztuczki wywołują u nas stres, więc zobacz jak sobie z nim poradzić.

Jak opanować trzęsące się ręce i poradzić sobie ze stresem podczas prezentacji sztuczki|Sztuczka magiczna z kapslem i słomką w tym odcinku|Więcej sztuczek na www.X-iluzja.pl

Do poradnika Jak radzić sobie ze stresem przy sztuczkach plus trik barowy przypisano następujące tagi:

tricki sekrety sztuczek proste sztuczki sztuczki barowe triki barowe jak radzić sobie ze stresem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie ze stresem przy sztuczkach plus trik barowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...