Jak składać reklamówki aby zajmowały super mało miejsca

Poradnik dodany przez: korcza44
40206 4.75

Składanie reklamówek czy też składanie foliówek i różnych torebek to czynność której prawie nikt nie wykonuje. Pewnie dlatego, że nie znacie fajnego sposobu na składanie reklamówek. Jeszcze pół biedy kiedy mieszkacie w dużym domu w którym jest praktycznie nieograniczona ilość miejsca w szafkach. Wtedy reklamówki i inne takie torby można po prostu wpychać byle jak. Co prawda nie wygląda to zbyt ciekawie ale ważne, że się mieści. Ale co zrobić kiedy jednak mieszkamy w mieszkaniu i miejsce jest dla nas ważne? 

Reklamówki to oczywiście ogólna nazwa na wszystkie plastikowe torby które albo kupujemy za grosze albo które są za darmo razem z zakupami. W większości sklepów reklamówki coś tam kosztują ale przykładowo 8 groszy i tak nas nie zbawi więc zawsze je bierzemy. No a potem w domu mamy ich całe mnóstwo. Szkoda wyrzucać bo na pewno się przydadzą więc gdzie trzymać reklamówki i jak utrzymać porządek w szafkach? Trzeba zacząć składać. A składając w ten sposób nawet 100 reklamówek nie zajmie wam dużo miejsca.

Do poradnika Jak składać reklamówki aby zajmowały super mało miejsca przypisano następujące tagi:

porady domowe porady lifehack składanie reklamówek składanie foliówek mało miejsca w domu gdzie trzymać reklamówki porządek w szafkach rady pani domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak składać reklamówki aby zajmowały super mało miejsca skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...