Jak wykonać prostą dekorację w plażowym stylu

Poradnik dodany przez: cassandra440
10866 0

Bardzo wiele dekoracji do domu można zrobić samemu i to niewielkim kosztem. wystarczy pomysł albo inspiracja zaczerpnięta z filmiki, poradnika tekstowego albo po prostu ze zdjęcia znalezionego w sieci. Takie dekoracje domowe w dzisiejszych czasach już wyglądają naprawdę ładnie i nie są to "chałupnicze szpargały" które stoją na widoku tylko dlatego, że nie wiemy gdzie je mamy schować. 

Ozdoby do domu to nie tylko same przedmioty ale także aranżacja tych przedmiotów i ich ustawienie. Niektóre rzeczy będą ze sobą współgrać a inne nie. Dekoracje do domu typu zrób to sam to nieskończone możliwości ale  nie wszystko zawsze wychodzi tak jak chcemy i nie wszystkie dekoracje domowe które znajdziecie gdzieś w sieci albo nawet u kogoś w domu sprawdza się u was. W końcu wiele zależy od tego jaki wystrój mieszkania lub domu macie. 

A w tym poradniku wideo miejsce na świeczki z bardzo mocno zaznaczoną wakacyjną nutą. W końcu skoro juz mamy kwiecień, to czas pożegnać zimę i mrozy i przywitać ciepło i plażę :) 

Składniki:

  • Muszelki prawdziwe lub kupione
  • Dekoracyjny piasek żółty i pomarańczowy
  • Dekoracyjne kamyczki i kulki
  • Świeczka

Do poradnika Jak wykonać prostą dekorację w plażowym stylu przypisano następujące tagi:

porady dekoracje domowe dekoracje do domu ozdoby do domu miejsce na świeczki dekoracje do domu zrób to sam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać prostą dekorację w plażowym stylu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...