Jak sprawdzić przebieg auta

Poradnik dodany przez: dr1v3r
80503 0

Tym razem kilka słów w temacie sprawdzenia przebiegu i historii serwisowania auta używanego po numerze VIN i za pomocą książek serwisowych. Niestety prawda jest taka, że nie ma stuprocentowego sposobu na to aby sprawdzić auto używane. W końcu przekręcenie licznika, stworzenie książki serwisowej i kilka jeszcze innych trików to dla zawodowego handlarza autami używanymi nic trudnego. 

Numer VIN i sprawdzanie samochodu po takim numerze oczywiście trzeba przeprowadzić ale jest tyle przepisów i kombinacji, że nie zawsze kiedy wszystko jest w porządku z numerem VIN to tak naprawdę jest. Oczywiście nie ma co się bać tematu, tylko po prostu jeżeli ktoś wam mówi, że auto jest na 100% sprawdzone to niestety ale kłamie, ponieważ nigdy nie ma takiej możliwości. To samo dotyczy przebiegu auta rzecz jasna. Tym to już w ogóle nie ma co się sugerować.

Tak czy inaczej posłuchajcie gościa z tego filmiku, bo prawdę prawi i dobrze gada. To są przydatne informacje człowieka który na co dzień obcuje z autami uzywanymi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprawdzić przebieg auta skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...