Jak sprawdzić przebieg auta

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.01.2014 / 14:51
  • Odsłony: 70 772
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

dr1v3r

Tym razem kilka słów w temacie sprawdzenia przebiegu i historii serwisowania auta używanego po numerze VIN i za pomocą książek serwisowych. Niestety prawda jest taka, że nie ma stuprocentowego sposobu na to aby sprawdzić auto używane. W końcu przekręcenie licznika, stworzenie książki serwisowej i kilka jeszcze innych trików to dla zawodowego handlarza autami używanymi nic trudnego. 

Numer VIN i sprawdzanie samochodu po takim numerze oczywiście trzeba przeprowadzić ale jest tyle przepisów i kombinacji, że nie zawsze kiedy wszystko jest w porządku z numerem VIN to tak naprawdę jest. Oczywiście nie ma co się bać tematu, tylko po prostu jeżeli ktoś wam mówi, że auto jest na 100% sprawdzone to niestety ale kłamie, ponieważ nigdy nie ma takiej możliwości. To samo dotyczy przebiegu auta rzecz jasna. Tym to już w ogóle nie ma co się sugerować.

Tak czy inaczej posłuchajcie gościa z tego filmiku, bo prawdę prawi i dobrze gada. To są przydatne informacje człowieka który na co dzień obcuje z autami uzywanymi

Kategoria: Motoryzacja > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprawdzić przebieg auta skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków