Jak szybko wyciąć równe kółko z drewna

Poradnik dodany przez: jusmaz91
80246 4.5

Praca w drewnie za pomocą takich narzędzi jak wyrzynarka staje się o wiele prostsza i szybsza. A jest jeszcze wiele innych narzędzi, które często pomagają majsterkowiczom nawet w tych bardziej skomplikowanych projektach. Jednak nawet z dobrym zestawem narzędzi pojawia się często problem z wycinaniem okręgów z drewna. Aby były równe i aby nie trzeba było ich mocno kształtować szlifierką warto wykorzystać pomysł z tego poradnika. Otwory w drewnie to owszem, otwornicą można wykonać ale okręgi już nie, szczególnie kiedy mówimy o większych średnicach. Co ciekawe i być może zaskakujące, to fakt, że do wycięcia równiutkiego okręgu będziemy potrzebować wyrzynarki. Nie żadnej specjalnej, gdyż sekret tkwi tutaj nie tyle co w sprzęcie ale bardziej chodzi o jego ustawienia i stworzenie swego rodzaju stelaża dzięki któremu będzie można wycinać okręgi z drewna. 

Zobacz jak wycinać okręgi w drewnie i nie miej już z tym zagadnieniem problemów. Wykorzystaj swoją wyrzynarkę. Wycinanie okręgów będzie teraz proste i szybkie.

Do poradnika Jak szybko wyciąć równe kółko z drewna przypisano następujące tagi:

technika wycinanie okręgów z drewna praca w drewnie otwory w drewnie jak wycinać okręgi w drewnie wyrzynarka wycinanie okręgu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko wyciąć równe kółko z drewna skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...