Jak udekorować butelkę na prezent

Poradnik dodany przez: BabyDoll
78620 0

Butelka wina na prezent to popularny pomysł, szczególnie kiedy zostajemy do kogoś zaproszeni do domu. To taki upominek, coś co zawsze powinno się przynieść w ramach podzięki za gościnę. Wino na prezent nie musi być drogie, ważne aby mniej więcej znać gusta osób którym chcemy podarować taki trunek. Czy to ma być wino wytrawne, półsłodkie, półwytrawne ... to już musicie wybrać. Kiedy już będziecie mieli butelkę z winem to czas na pakowanie butelki, aby zrobić jeszcze większe wrażenie na osobach którym dajemy taki prezent.

Pomysłów na dekorację butelki jest dużo i mam nadzieję, że takiego jeszcze nie widzieliście. Można powiedzieć, że to taki wiosenny sposób na prezent :)

Butelka z winem i jak zapakować tego typu rzeczy to coś dla osób które lubią mieć dopracowane wszystko do ostatniego szczegółu. No i nie ma co ukrywać, że taka dekoracja butelki zostanie zapamiętana przez każdego kto ją otrzymał. 

Dlatego pamiętajcie o tym sposobie kiedy znów będziecie planować sprezentowanie komuś winka

Do poradnika Jak udekorować butelkę na prezent przypisano następujące tagi:

porady pakowanie prezentów dekoracja butelki jak zapakować butelkę pakowanie butelki wino na prezent butelka z winem jak zapakować

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udekorować butelkę na prezent skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...