Jak udzielić pierwszej pomocy podczas zatrucia pokarmowego

Poradnik dodany przez: wolna99
3944 0

Dzięki temu wideo nauczysz się jak zachować się odpowiednio w przypadku zatrucia pokarmowego. Kliknij na "subskrybuj", aby stale otrzymywać poradniki w jakości HD. Zasugeruj nam pomysły na kolejne poradniki w komentarzach. Na pewno weźmiemy je pod uwagę! wszystkie poradniki znajdziesz na stronie http://www.sikana.tv  polub nasz fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/sikanapl/  obserwuj nas na Instagramie http://instagram.com/sikanapl  zainspiruj się w serwisie Pinterest http://pinterest.com/sikanahow - Free Royalty Free Music by DanoSongs.com

Kolejny film, który porusza ważną kwestię jaką jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Nigdy nie wiadomo kiedy i kogo spotka zły los, a wtedy my musimy wiedzieć jak zareagować. W tym filmiku pokazano pierwszą pomoc w przypadku zatrucia pokarmowego. Zawsze należy taką osobę zapytać co wcześniej jadła i od czego mogła poczuć się nie dobrze. Zatrucie u dziecka zdarza się dość często szczególnie u małych dzieci, które nie rozróżniają zdrowego od potencjalnie trującego jedzenia. 

Przykładowe symptomy zatrucia to odwodnienie, gorączka, biegunka czy wymioty, więc jeśli zauważyliśmy któreś z nich lub parę naraz musimy niezwłocznie zacząć działać i przede wszystkim skontaktować się z lekarzem, który udzieli nam bardziej szczegółowych instrukcji. 

Mamy nadzieję, że teraz w przypadku zatrucia będziecie wiedzieli co robić. Nawet tak podstawowa wiedza może uratować życie lub zdrowie osoby w niejednej sytuacji. Jeśli macie jakieś wątpliwości zapytajcie swojego nauczyciela EDB lub lekarza. 

Do poradnika Jak udzielić pierwszej pomocy podczas zatrucia pokarmowego przypisano następujące tagi:

zdrowie pierwsza pomoc udzielanie pierwszej pomocy zatrucie pokarmowe zatrucie co robić zatrucie u dziecka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udzielić pierwszej pomocy podczas zatrucia pokarmowego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...