Jak układać płytki na ścianie i podłodze systemem poziomującym

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
5849 0

Pasjonaci w dechę na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0yURA4EDcQPKCbeN3_6QxA

Podstawą solidnie wykonanego zadania jest przywiązywanie uwagi do szczegółów oraz znajomość materiału, z jakim mamy do czynienia – w tym wypadku są to płytki. Aby przygotować pomieszczenie doz zdatne do użytku przez długie lata, bez konieczności do dokonywania większych napraw, uzależnione jest od tego, jak dobrze zostanie wykonana podłoga oraz inne elementy remontowe.

Na początku filmiku przedstawiona jest cała koncepcja aranżacji – projektem jest kuchnia o klasycznym wystroju. Jest to ważny element, bez którego wszelkiego rodzaju prace remontowo-budowlane mogą okazać się źle wykonane, nawet jeżeli zastosowana technika nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.

Dobrze jest kiedy glazura dobrana jest odpowiednio pod kolor całego pomieszczenia, łącznie z meblami i dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, albo też z nimi kontrastuje, uzupełniając całość i przełamując monotonię barw. Na wideo znajdują się cenne porady oraz zaprezentowany zostaje sposób, dzięki któremu układanie będzie łatwiejsze i dokładniejsze. Należy na to poświęcić odpowiednią ilość czasu i nie zapomnieć o właściwym wykończeniu, dzięki czemu nasz projekt pozostanie wzorowo wykonany.

W całym pomieszczeniu podłoga spełnia ważną funkcję – odgradza ona od siebie dwie przestrzenie w sposób bardzo wyraźny i obrazowy. Podobnie płytki na ścianie – ich zadaniem jest wskazanie konkretnego miejsca, w którym będzie pojawiała się wolna przestrzeń między elementami dekoracyjnymi – w tym wypadku będą to płytki o majestatycznych wzorach.

Tak przygotowana kuchnia będzie spełniała nie tylko swoje podstawowe zadanie – pomieszczenia, w którym przygotowuje się obiad czy inne dania, ale też przestrzeń, w której przebywamy, by się zrelaksować i spokojnie zjeść.

Składniki:

  • Ochraniacze na kolana:
  • https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Nakolanniki-uniwersalne-ochraniacze-na-kolana-Wolfcraft-4860000/7629

Do poradnika Jak układać płytki na ścianie i podłodze systemem poziomującym przypisano następujące tagi:

technika kuchnia glazura płytki podłoga układanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak układać płytki na ścianie i podłodze systemem poziomującym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...