Jak ulepszyć swoją łazienkę - 5 super sposobów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3375 0

Weź udział w Castorama Tour: https://www.facebook.com/events/141537793062720/

Więcej na temat Castorama Tour: http://20latrazem.castorama.pl/

Aftersceny: https://youtu.be/U8SkTdK5EQU

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Ozdoby do domu to elementy, które należy odpowiednio dobrać do każdego z pomieszczeń. Łazienka, to także miejsce o które należy odpowiednio zadbać. Warto zadbać o zapach, który panuje w tym pomieszczeniu, ale także i o stronę wizualną. tutaj z pomocą przychodzi, zaprezentowany w filmie, własnoręcznie przygotowany, odświeżacz powietrza - pierwszy pokazany sposób na ciekawe dodatki do domu. Estetykę łazienki, w której, każdy z nas spędza codziennie trochę czasu o różnych porach dnia, można uratować także ciekawy, wykonany przez nas stojak na papier toaletowy. Ekipa Sprytnych babek, pokazuje nam także, jak wykonać, przedmiot jakim jest mata do łazienki. Ciekawym rozwiązaniem jest także ozdoba wykonana dzięki szklanej kuli i wypiekaniu rozmaitych, ciekawych kształtów z ciasta, które służą nam później na długi czas.
Technika pozwala nam dzisiaj na wiele, jednakże nie znaczy to, że mamy uciekać się jedynie do niej. Warto zrobić coś samemu- własnoręcznie, osiągając przy tym niezwykłą niebanalność oraz oryginalność, a przy okazji zaoszczędzając, często niemałe, sumy pieniędzy, które wydalibyśmy w sklepie, na podobne jeśli nie praktycznie takie same, ozdoby do domu.
Własnoręczne wykonywanie przeróżnych akcesoriów to świetna zabawa- w którą zaangażować możemy także najmłodszych domowników- ekonomiczność i gwarancja nietuzinkowości. Co finalnie daje nam zachwyt wszystkich domowników, ale i każdego odwiedzającego nas gościa.
Zapraszamy do oglądania poradnika i subskrybcji tej kategorii- dzięki niej, stworzymy coś z niczego, przy okazji ciekawie spędzając czas oraz wyświadczając domowym finansom bardzo dużą przysługę.

Do poradnika Jak ulepszyć swoją łazienkę - 5 super sposobów przypisano następujące tagi:

technika łazienka odświeżacz powietrza ozdoby do domu dodatki do domu stojak na papier toaletowy mata do łazienki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ulepszyć swoją łazienkę - 5 super sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...