Jak ułożyć kostkę walec od HeShu

Poradnik dodany przez: LoL44Demon
42845 5

Kostka rubika, to zabawka, której popularność nie słabnie praktycznie od lat. Pokolenia ją znają i pokolenia ją układają. Ta zabawka bardzo rozwija nasz umysł. Jest to gimnastyka dla naszego mózgu, która jest mu po prostu potrzebna. 

Układanie kostki rubika można wyćwiczyć i wtedy zabawa zajmuje dosłownie kilka chwil. Ale pojawiły się je różne odmiany polegające dokładnie na tym samym. Oczywiście poziom jest dużo wyższy, więc początek z pewnością będzie bardzo ciekawy i będzie przypominał orkę na ugorze, ale kostka walec też ma swoje słabe punkty :). Walec rubika można ułożyć i dość szybko się tej sekwencji nauczyć :). Ja dzisiaj właśnie to Wam zaprezentuję :). 

Mam nadzieje że pomogłem, a jeżeli nie to proszę pisać w komentarzach. Myślę, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie tego problemu :). 

Pamiętajcie o tym, że taka kostka walec jest jak najbardziej odpowiednia jeśli chodzi o pomysł na prezent. Jeśli Wasz znajomy, bądź osoba z rodziny lubi zagadki logiczne, to kostka walec będzie zdecydowanie dla niego / dla niej. 

Do poradnika Jak ułożyć kostkę walec od HeShu przypisano następujące tagi:

kostka rubika układanie kostki rubika pomysł na prezent kostka walec walec rubika walec rubika jak ułożyć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułożyć kostkę walec od HeShu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...