Jak umyć jeża afrykańskiego białobrzuchego

Poradnik dodany przez: grzesiek9999999999
8693 5

Jeż afrykański białorzuchy to wyjątkowo przemiłe stworzenie, które jest domownikiem w niektórych polskich domach. Nawet spora liczba osób uległa urokowi jaki rozprzestrzenia ten jeż białobrzuchy i z pewnością osoby te są zachwycone takim stworzeniem. W końcu w domu można trzymać nie tylko psy, koty i chomiki. Jeż biały nie jest taki trudny w hodowli a jeżeli chcecie poznać szerzej temat to już musicie sobie poszukać dodatkowych informacji odnośnie hodowli jeża afrykańskiego

A w tym poradniku zobaczycie sposób na kąpanie jeża. Nie jest to takie trudne i przede wszystkim liczy się tutaj delikatność i ostrożność. Dobra szczoteczka do zębów też dużo pomoże. Sami zobaczcie jak to wygląda i że mycie jeża nie powinno być dużym wyzwaniem. To już kota albo psa trudniej umyć, bo przecież się mocno wyrywają i potrafią zachlapać całą łazienkę. 

Pamiętajcie, że po kąpieli jeża, nacieramy delikatnie igiełki oliwką dla dzieci i że kąpiemy nasze zwierzątko najmniej raz w miesiącu.

Jeż afrykański co prawda w Polsce jest popularny od niedawna ale szybko pojawiają się nowe informacje, porady i wskazówki co do hodowli tego uroczego zwierzaka.

Do poradnika Jak umyć jeża afrykańskiego białobrzuchego przypisano następujące tagi:

zwierzęta jeż afrykański jeża afrykańskiego jeż biały jeż białobrzuchy mycie jeża kąpanie jeża

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak umyć jeża afrykańskiego białobrzuchego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...