Jak wykonać gadżety dla zwierząt - 15 patentów

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5598 0

Jeżeli kochasz zwierzęta oraz diy – to jest wideo, które musisz zobaczyć! W prosty sposób ze zwykłych przedmiotów, resztek tkanin i niepotrzebnych drobiazgów możesz stworzyć coś pożytecznego, z czego ucieszy się twój pupil. 5 Sposobów Na ma tym razem nie 5, ale aż 15 propozycji przydatnych gadżetów dla zwierząt. Na zimę i na lato, do karmienia, do zabawy i… żeby pupil wyglądał stylowo. Nieważne, czy jesteś właścicielem yorka, dużego psa, kota czy chomika lub świnek morskich – na pewno znajdziesz coś, co zapragniesz natychmiast zrobić sami.


Do niezbędnych akcesoriów przy domu z ogrodem jest buda dla psa. Możesz ją wykonać także charytatywnie, dla podopiecznych schroniska lub znajomego gospodarstwa na wsi. Miejskie psiaki żyją na innym poziomie, otoczone zabawkami, poduszkami, luksusami. A że bywają delikatne i drobne, przyda się też ubranie dla psa. Głowę pupilki ozdobisz kokardą.

Dla mniejszych zwierzaków zrobisz karmnik, ale także zabawki i schronienia, dzięki którym gryzonie mogą poczuć się w twoim domu szczęśliwe i zrelaksowane.

5 Sposobów Na ma też swój team miłośników kotów więc i dla nich coś się znajdzie. Drapaki i legowiska to jest to, czego mruczącym towarzyszom człowieka potrzeba do szczęścia. Gadżety dla zwierząt pozwolą im rozładować energię, a później oddać się lenistwu, czuli temu, co koty robią najchętniej.

Zobacz, co możesz zrobić, aby małe i duże zwierzęta były w twoim domu szczęśliwe. A ty będziesz mieć równie dużo radości z przygotowania własnoręcznie praktycznych prezentów dla tych najmniejszych, futrzastych członków rodziny.

Do poradnika Jak wykonać gadżety dla zwierząt - 15 patentów przypisano następujące tagi:

zwierzęta karmnik 5 sposobów na buda dla psa gadżety dla zwierząt ubranie dla psa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać gadżety dla zwierząt - 15 patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...