Jak uszczęśliwić zwierzaka - 5 wypasionych gadżetów

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4685 0

Oto 5 sposobów na… gadżety dla zwierząt! Te pomysły przydadzą się każdemu miłośnikowi futrzaków i majsterkowania. Uszczęśliwią posiadaczy kotów, psów i gryzoni, a przede wszystkim same zwierzaki.

Tanie gadżety do samodzielnego zrobienia ułatwią wspólne życie pod jednym dachem z czworonożnym przyjacielem i nie wymagają specjalnych nakładów pieniędzy, ani nawet dużo czasu – to naprawdę proste projekty diy. No to do dzieła! Co dziś zrobimy?

Domek dla chomika z kokosa to prosty sposób na schronienie dla gryzonia, w którym może spać, odpoczywać i obserwować świat dokoła. Domek jest ekologiczny, a zawartość kokosa możesz przy okazji zjeść.

Gadżety dla psów spotyka się w niemal każdym sklepie, jednak nie wszystkie pasują każdemu pupilowi. Zobacz, jak w prosty sposób zrobić pasy bezpieczeństwa dla psa ze smyczy. Pupil sam będzie bezpieczny w trakcie jazdy i nie wejdzie ci w pole widzenia ani pod nogi.

Przypominacz karmienia z podziałką na dni tygodnia i pory dnia sprawi, że nie zdarzy ci się zapomnieć nakarmić pupila albo zrobić to dwa razy. Ten pomysł jest idealny dla wytrawnych majsterkowiczów.

Podwieszana leżanka dla kota przyda się przy oknie balkonowym. Zwierzęta te uwielbiają wygrzewać się na słońcu. Od teraz mogą robić to bezpiecznie i wygodnie wewnątrz mieszkania.

Ostatni gadżet to prysznic dla psa. Możesz postawić go w ogrodzie albo używać w wannie lub brodziku. Przyda się, kiedy twój pies wytarza się w błocie i nie możesz tak go wpuścić do domu.

Te przydatne i tanie gadżety sprawią, że życie właścicieli będzie łatwiejsze, a zwierzęta będą zadowolone z tego, co robimy dla ich wygody i dobrego samopoczucia. Który projekt diy wypróbujesz? Może wszystkie? 

Składniki:

  • DOMEK DLA CHOMIKA Z KOKOSA 0:45
  • PASY BEZPIECZEŃSTWA DLA PSA 2:09
  • PRZYPOMINACZ KARMIENIA 3:11
  • PODWIESZANA LEŻANKA DLA KOTA 4:58
  • MYJKA DLA PSA 5:59

Do poradnika Jak uszczęśliwić zwierzaka - 5 wypasionych gadżetów przypisano następujące tagi:

zwierzęta gadżety diy 5 sposobów na tanie gadżety dla zwierząt

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszczęśliwić zwierzaka - 5 wypasionych gadżetów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...