Jak uratować starą farbę

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
55255 5

Budowa i remonty przychodzą nagle, mimo iż świetnie wiedzieliśmy, że kiedyś taka chwila nastąpi, to i tak jesteśmy zaskoczeni takim stanem rzeczy. Budowa i remonty, to często ogromne koszta. Z tego powodu często szukamy oszczędności. Przy malowaniu ciężko jest wykorzystać starą farbę, ponieważ robią się w niej grudki.

Kiedy farba ma grudki, to już nie nadaje się do użytku i trzeba kupić nową. Ale dzisiaj pokażemy Wam sposób na użycie starej farby. Wykorzystanie starej farby jest jak najbardziej możliwe, wystarczy zastosować się do naszego prostego lifehacka, żeby zaoszczędzić kilka złotych.

Kiedy farba ma grudki wystarczy, że na puste wiadro naciągniesz nylonowe rajstopy. Teraz przelej przez nie farbę. Rajstopy zadziałają jak filtr, który zatrzyma grudki, a dzięki temu będziesz mógł cieszyć się ponownie zdatną do użytku farbą.

Jest to bardzo prosty lifehack, ale dzięki niemu będziesz mógł zaoszczędzić kilka, a nawet kilkadziesiąt złotych. Co więcej do jego wykonania wystarczą Ci rzeczy, które masz w domu.

Do poradnika Jak uratować starą farbę przypisano następujące tagi:

budowa i remonty lifehack stara farba farba ma grudki użycie starej farby wykorzystanie starej farby

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uratować starą farbę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...