Jak usunąć markera z blatu

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
19197 0

Siemanko!

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Zapewne tylko wybrane epizody utkwiły Wam w pamięci :). Ale ilu z Was zostawiało ślady markera na kuchennych blatach albo meblach w pokoju? Zapewne większość, jak nie wszyscy :).

Ale ilu z Was dostało burę od rodziców za takie zachowanie? Takie ślady markera jak pamiętacie bardzo trudno usunąć. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Wam sposób jak pozbyć się śladów markera. Będzie to bardzo, ale to bardzo prosty patent, który przyspieszy usuwanie markera. Takie domowe porady, będą bardzo skuteczne w wypadku kiedy macie macie pociechy z zacięciem artystycznym.

Wystarczy, że weźmiesz ze swojej łazienki pastę do zębów. Następnie nałóż ją w miejsce gdzie znajdują się ślady markera. Teraz papierowym ręcznikiem wetrzyj pastę. Dzięki temu ślady markera zostaną usunięte, a Ty będziesz cieszył się znów czystym blatem.

Dlatego jeśli zastanawiasz się jak pozbyć się śladów markera, to koniecznie zaglądnij na ten filmik. Z pewnością przyda się Wam jeśli Twoje dzieci mają ogromne artystyczne zapędy.

Do poradnika Jak usunąć markera z blatu przypisano następujące tagi:

porady domowe porady ślady markera usuwanie markera jak usunąć ślady markera jak pozbyć się śladów markera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć markera z blatu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...