Jak usunąć zapach z butów i innych miejsc za pomocą gazety

Znalazł: Nem3zis
Źródło filmu: YouTube
143627 3.33

Brzydkie zapachy potrafią pojawić się w każdym domu. Najczęściej mamy problem ze śmierdzącymi butami ale to nie wszystko. Nieprzyjemne zapachy także mogą pojawić się np. w naszej lodówce lub w szafkach nie tylko z jedzeniem. Usuwanie zapachów można wykonać na kilka sposobów. W sklepach jest wiele skutecznych specyfików, naturalnych i tych mniej naturalnych które dadzą sobie radę z takimi rzeczami. Ale bardzo ciekawym i praktycznie darmowych sposobem jest usuwanie wilgoci z butów a co za tym idzie usuwanie zapachów z butów za pomocą ... zwykłej gazety. 

Tak, gazeta sprawdza się w tej roli bardzo dobrze i także zadziała na zapachy w lodówce i na smród w szafkach. Wiecie, chodzi o tą taką wilgoć z drewna która nieprzyjemnie pachnie, taką trochę stęchlizną. 

Usuwanie zapachów w ten sposób to też trwałe działanie, gdyż gazeta wchłania wilgoć która jest głównym powodem powstawania nieprzyjemnych zapachów. 

Ciekawy sposób, praktycznie darmowy i sprawdzony. Nie pozostaje nic innego jak polecać ten lifehack innym

Składniki:

  • Gazety

Do poradnika Jak usunąć zapach z butów i innych miejsc za pomocą gazety przypisano następujące tagi:

porady brzydki zapach śmierdzące buty odświeżacz do lodówki lifehack life hack usuwanie zapachów brzydki zapach z butów zapachy w lodówce usuwanie wilgoci z butów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć zapach z butów i innych miejsc za pomocą gazety skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...