Jak uszyć ozdobny woreczek zapachowy

Poradnik dodany przez: ilona2309
13606 5

Woreczki zapachowe to fantastyczny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, prezent do domu i na ciekawy upominek. Pierwszy taki woreczek zapachowy jaki zrobicie pewnie zostanie u was w domu :)

Woreczki zapachowe pozwalają wprowadzić miłą atmosferę i po prostu w domu jest nieco przyjemniej dzięki takim rozwiązaniom. Będą dobrze sprawdzać się w różnych pomieszczeniach, zarówno w biurze jak i w domu. Świetny zapach który można sobie wybrać samemu plus bardzo ładny i naturalny wygląd pozwala na ich używanie w łazience w łazience, w szafie gdzie ratują nasze ubrania a szczególnie płaszcze przed nieprzyjemnym zapachem oraz w samochodzie.

Co ciekawe w aucie dzięki właśnie takim wykonanym ręcznie woreczkom zapachowym nie będziemy musieli używać żadnych chemicznych odświeżaczy. 

A jeżeli już będziecie chcieli koniecznie zrobić np. woreczek zapachowy do szafy to nie zapomnijcie też o dużych szufladach z ubraniami i o szafce na buty. 

Ekologicznie, naturalnie i estetycznie, czyli domowe wykonanie z pomysłem

Do poradnika Jak uszyć ozdobny woreczek zapachowy przypisano następujące tagi:

gadżety odświeżacz do szafy pomysł na upominek woreczki zapachowe woreczek zapachowy do szafy woreczek zapachowy jak zrobić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uszyć ozdobny woreczek zapachowy skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...