Jak używać przyrządów do rysowania - wiszer i blender

Poradnik dodany przez: 99problems
11704 0

Cześć, ucząc się dowolnego rzemiosła Warto najpierw poznać narzędzia i oswoić się z ich używaniem. Nie inaczej jest z rysunkiem chcąc doskonalić się w tej sztuce musicie najpierw poznać przybory rysunkowe takie jak wiszer i blender. Dlatego zapraszam Was dziś do tego poradnika, w którym będziecie mogli bliżej poznać te przyrządy do rysowania które bardzo przydadzą się podczas nauki rysunku!

Dzisiejszy poradnik będzie krótki ale bardzo pouczający dla niektórych, a mianowicie zajmiemy się blenderem do cieniowania i rozmazywania kredek, a także wiszerem do rozmazywania i cieniowania ołówkiem.

Jeśli jesteś utalentowany artystycznie w kierunku tworzenia arcydzieł ołówkiem, farbami czy w inny plastyczny sposób, powinieneś rozejrzeć się za kursami rozwijającymi twoje umiejętności. To, co jest ważne, to znalezienie dla siebie opcji, która ci odpowiada. W tym etapie warto popróbować różnych technik malarskich, bo możesz się zdziwić, że są dziedziny, w których jesteś wyjątkowo świetny. Poszukaj kursów, które mają w ofercie różne możliwości, od rysowania ołówkiem, przez malowanie farbami przez rzeźbienie w glinie. Próbuj nowych rzeczy, rysuj! Rozwijaj się w tym co już znasz i wiesz, że jest to twoja pasja. Sprawdzaj nowe techniki, a może nawet stworzysz coś, czego jeszcze nikt wcześniej nie zrobił. Może zostaniesz prekursorem nowego stylu czy techniki. Kto wie. Na pewno jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Poszukaj, w swojej miejscowości czy w okolicy grup artystycznych, gdzie znajdziesz ludzi o podobnych pasjach. Będziesz się mógł podzielić z nimi swoim doświadczeniem, a i od nich możesz wiele się dowiedzieć. Pamiętaj jednak, że twoja wizja jest twoja i że inni mogą coś podpowiedzieć, ale nie mogą decydować za ciebie. Sam jesteś odpowiedzialny za swoje prace. 

Subskrybuj :) https://www.youtube.com/channel/UCTGi2_r4zywqlBRZMpfJHeA?sub_confirmation=1 

Do poradnika Jak używać przyrządów do rysowania - wiszer i blender przypisano następujące tagi:

rysowanie blender nauka rysunku wiszer przyrządy do rysowania przybory rysunkowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak używać przyrządów do rysowania - wiszer i blender skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...