Jaki prezent kupić małżeństwu na rocznicę ślubu

Jaki prezent kupić małżeństwu na rocznicę ślubu

Jeżeli jesteś zaproszony na przyjęcie z okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, już teraz zacznij myśleć o prezencie. Nie wypada przecież przyjść z pustymi rękoma. Co można kupić świętującej rocznicę parze?

Krok 1

Dobrym pomysłem są przedmioty ze szkła, które przydadzą się w każdym domu. Możesz kupić eleganckie kielichy do wina, klasyczne szklanki, tzw. whyskaczówki czy kieliszki do wódki. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić opakowanie na prezent, które łatwo otworzyć

Krok 2

Najłatwiejszy wybór jeżeli chodzi o podarunki jest przy młodym małżeństwie. Para, która dopiero od niedawna mieszka we własnym domu potrzebuje wielu sprzętów. Zorientuj się czy mają np. blender, mikser, zestaw garnków, robota kuchennego, ręczniki, pościel czy zestaw do fondee. 

Krok 3

Jeżeli para fascynuje się sztuką, możesz kupić im piękny obraz, gustowny świecznik lub ogromne, piękne lustro. Powyższe rzeczy muszą oczywiście pasować do wystroju domu.

Krok 4

Udanym i oryginalnym prezentem jest kosz różnorodnych upominków, wśród których znajdują się kawy, herbaty, słodycze, owoce i alkohole. Do kosza dodaj wielki bukiet kwiatów, a radość i zadowolenie będzie gwarantowane.

Krok 5

Ważne jest, aby prezent był praktyczny i funkcjonalny dla pary, a nie dla jednej osoby. Wykorzystaj ich wspólne zainteresowania i tak ukierunkuj poszukiwanie prezentu. Przykładowo, jeżeli para lubi spacery po górach, kup im jakiś ciekawy gadżet związany ze wspinaczką. 

Krok 6

Miłym gestem jest organizacja przyjęcia niespodzianki, na które zaprosisz rodzinę, przyjaciół i znajomych pary. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent kupić małżeństwu na rocznicę ślubu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!