Jak wyjaśnić czym jest światło UV i jak je można wykorzystać

Poradnik dodany przez: antun
48318 4

W jednym filmie, w jednym poradniku, w niecałych siedmiu minutach znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat światła ultrafioletowego, tym czym ono jest i jak je się wykorzystuje w życiu codziennym. Dodatkowo poznacie źródła światła UV i różne inne informacje naukowe na ten temat ale ... podane w fajny i przystępny sposób, bez podręcznikowego zamulania i bez podręcznikowych niezrozumiałych regułek, które nic nie wnoszą do wiedzy, którą chcemy zdobyć. 

Światło ultrafioletowe to ciekawe zagadnienie i też w wielu przypadkach bardzo fajny efekt, który jest wykorzystywany także w sztuczkach magicznych. A o ultrafiolecie zapewne każdy z was słyszał, jednak jakbyście mieli dokładnie wyjaśnić czym jest światło UV to pewnie mielibyście z tym niemały problem. Tak samo pewnie tylko niektórzy z was znają wykorzystanie lamp UV w życiu codziennym a warto się zapoznać co nam daje ta technologia. 

Natomiast na naszym profilu znajdziecie inne podobne filmy, w których nauka i poznawanie różnych zagadnień jest prowadzone w bardzo ciekawy sposób.

Składniki:

  • lampa UV
  • zakreślacze
  • pieniądze
  • niebieski wskaźnik laserowy
  • tonik
  • lekarstwo dla rybek

Do poradnika Jak wyjaśnić czym jest światło UV i jak je można wykorzystać przypisano następujące tagi:

ultrafiolet fizyczne światło ultrafioletowe lampa uv wykorzystanie lampy uv światło uv

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyjaśnić czym jest światło UV i jak je można wykorzystać skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...