Jak wykonać choinkę z płatków kosmetycznych

Poradnik dodany przez: FemiSemi
5552 0

W okresie świątecznym czujemy szczególną atmosferę, która zachęca nas do tworzenia własnych dekoracji. Przygotowane w ten sposób ozdoby świąteczne będą doskonale prezentowały się na naszych stołach, półkach czy biurkach w pracy. Możemy za pomocą prostego DIY przygotować nastrojowy projekt, dzięki któremu jeszcze lepiej odczujemy zbliżające się święta.
To również świetny rodzaj ciekawej i pomysłowej zabawy dla dzieci, dzięki czemu będziemy w stanie pozwolić mu się rozwijać kreatywnie i za pomocą prostych materiałów. Nie musimy wydawać dużo pieniędzy, aby w domowym zaciszy wykonać gadżety do dekoracji wigilijnego stołu czy stolika do kawy. Jest to oszczędny i twórczy sposób, ponieważ do wykonania takiego projektu potrzebujemy jedynie płatki kosmetyczne, tekturową kartkę papieru, nożyczki, zszywacz, pistolet i wkład do klejenia na gorąco oraz ozdoby – wstążkę i koraliki.
Wykorzystując te narzędzia stworzona przez nas choinka będzie idealnie nadawała się na dekorację podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Pozwoli nam to wykonać efektowne i ładne ozdoby świąteczne, a przy okazji wyposażyć nasz dom w kreatywne ozdoby. Będzie to również nie zapomniana okazja do pochwalenia się swoimi zdolnościami plastycznymi albo zaproponowania oryginalnej zabawy dla dzieci.
Pomysłowość takiego projektu tkwi w jego prostocie, stąd też nie musimy się obawiać o nadwyrężanie domowego budżetu ani cenę materiałów. Taka choinka może być również projektem wykonanym na zajęciach plastycznych w szkołach i ośrodkach terapeutycznych. Jej możliwości są nieograniczone, a wystarczy posiadać jedynie tej prosty i przystępny tutorial za podstawę dalszego działania.

Zapraszam na moją stronę: http://www.idealnamama.pl

Facebook - https://www.facebook.com/IdealnaMama

Instagram - https://www.instagram.com/idealnamama.pl

Do poradnika Jak wykonać choinkę z płatków kosmetycznych przypisano następujące tagi:

choinka gadżety ozdoby świąteczne diy zabawy dla dzieci płatki kosmetyczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać choinkę z płatków kosmetycznych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...