Jak wykonać karcianą sztuczkę Magiczna Czerwień

Poradnik dodany przez: Ytimer
21950 5

Magiczna Czerwień to sztuczka z kartami, która potrafi rozbić nasz umysł na kawałki. Wykonanie jej nie jest jakoś specjalnie trudne i jest to raczej taka prosta sztuczka karciana. Ale jej efekt jest piorunująco dobry i zaskakujący. Każdy kto zobaczy ten trik zastygnie w osłupieniu i jedyne co będzie mógł powiedzieć to: "yyyyy ... ale jak to możliwe?"

Najlepsze sztuczki jakie widzieliście teraz mają nowego konkurenta a jest nim właśnie ten trik. Proste sztuczki z kartami potrafią być nieziemsko dobre i tutaj wydaje mi się, że tak też jest jeżeli chodzi o ta sztuczkę karcianą. Nauka takich trików jest przyjemna, gdyż wiemy, ze jeżeli opanujemy sekret sztuczki to będziemy mogli nią zaskakiwać wszystkich. Zarówno starszych jak i młodszych. 

A jeżeli szukasz innych poradników w których są sztuczki karciane z wyjaśnieniem to zapraszam na mój profil. Sam trochę zajmuję się trikami i zbieram ciekawe poradniki i inne sekrety sztuczek i trików. Kto lubi magię kart niech wpada do mnie i poznaje nowe triki

Składniki:

  • Talia kart

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać karcianą sztuczkę Magiczna Czerwień skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...