Jak wykonać sztuczkę karcianą złożoną z kilku trików

Poradnik dodany przez: EnigmaCard
16351 5

Jeden pokaz a kilka sztuczek karcianych połączonych w jedną. To daje nam bardzo fajny efekt który każdy z was będzie mógł sam osiągnąć. Sztuczki karciane które składają się na tą jedną, większą sztuczkę to bardzo proste triki, które osobno potrafią zaskoczyć, ale szału nie ma. Jednak kiedy je połączycie no to cóż ... otrzymujecie taki efekt jak na początku poradnika, więc jeżeli wam się podoba to oglądajcie, poznajcie sekret sztuczek karcianych i zacznijcie ją także wykonywać na swoich prywatnych pokazach magicznych. 

Proste sztuczki karciane także są ciekawe i potrafią zaskoczyć i zachwycić osoby którym je prezentujecie. Ale oprócz samej sztuczki ważna jest technika jej wykonania i cała taka "magiczna" otoczka jak zagadywanie widza i prowadzenie pokazu. Tutaj to już jest dowolność i każdy sam musi wybrać w jaki sposób zaprezentować tą sztuczkę karcianą i inne które zna i które pozna w przyszłości. 

Niech sekrety sztuczek będą dla was fajnymi rzeczami które sami wykorzystacie.

Składniki:

  • Talia kart

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę karcianą złożoną z kilku trików przypisano następujące tagi:

karciane nauka sztuczek sztuczki z kartami sztuczki karciane sekrety sztuczek sztuczki magiczne proste sztuczki karciane sztuczki karciane wyjaśnienie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę karcianą złożoną z kilku trików skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...