Jak wykonać kilka fajnych rzeczy - 12 patentów

Poradnik dodany przez: Tetryczny
3348 0

Każdego dnia korzystamy z różnego typu akcesoriów. Wiele osób nie wie jednak, że za pomocą prostych sztuczek diy można znacząco usprawnić wykonywanie codziennych czynności. Które z dwunastu life hacks szczególnie warto wykorzystać?
Godne uwagi są zwłaszcza te porady, które dotyczą wykonywania różnych czynności w domu. Przydatne mogą okazać się takie tanie gadżety jak na przykład wygodna podstawka pod latarkę. Do jej wykonania wystarczą kombinerki i gumka recepturka. Wystarczy związać gumką uchwyty w taki sposób, aby metalowe zakończenie kombinerek rozsuwało się tylko na określoną odległość. Wtedy można włożyć tam latarkę. Takie tanie gadżety są użyteczne i bezpieczne - wyżłobienia zapobiegają wysunięciu się latarki, dzięki czemu można postawić ją w każdej pozycji. Inne pożyteczne porady to te dotyczące sposobu na szybkie posprzątanie kociej kuwety. Sposób ten można wykorzystać jednak głównie w przypadku korzystania ze zwykłego żwirku, który zazwyczaj jest wyrzucany w całości. Wystarczy nałożyć na kuwetę worek na śmieci w taki sposób, aby przykrył on ją w całości, a jednocześnie umożliwił nasypanie żwirku na powierzchnię folii. Potem wystarczy umiejętnie wywinąć worek i wyrzucić całość do śmieci, praktycznie bez kontaktu ze żwirkiem. Inne diy dotyczy wykonania dodatkowej dziurki w kluczu od drzwi wejściowych. Dzięki umieszczeniu jej bardziej na brzegu po nałożeniu klucza na kółko będzie on umieszczony w innej pozycji i łatwiej będzie go znaleźć.
Inne lifehacki dotyczą tego, w jaki sposób można poradzić sobie poza domem lub w podróży. Na uwagę zasługują zwłaszcza porady dotyczące przydatnej aplikacji na smartphone, jaką jest kompas. Pozwoli on na szybkie określenie kierunków w terenie, nawet w przypadku braku połączenia z internetem czy GPS. 

Do poradnika Jak wykonać kilka fajnych rzeczy - 12 patentów przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać kilka fajnych rzeczy - 12 patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...