Jak wykonać masę śniegową do dekoracji

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
8936 0

Jeżeli lubimy samodzielnie wykonywać ozdoby świąteczne, to ten tutorial z pewnością będzie doskonałą propozycją dla nas. Możemy ją wykorzystać to przygotowania dekoracji, które będą się sprawdzały w czasie świąt. Jednocześnie gadżety takie imponują gościom. Możemy jednocześnie realizować się twórczo i czuć satysfakcję, a wszystko to sprawia zwykła masa śniegowa, która możemy wykonać w domu.
Wszystkie potrzebne materiały znajdziemy na początku filmiku. Następnie poznamy wskazówki, jaki oraz proporcje. Powinniśmy pamiętać, że farba akrylowa pozwoli na uzyskanie ciekawe efektu bieli i trójwymiarowości. Taki prosty DIY możemy używać wedle uznania, tak, jak pokazano na tutorialu albo tak, jak sami byśmy chcieli i potrzebowali.
Do pierwszych prób najlepiej nadaje się zwykła bombka ze styropianu albo plastiku. Jest to niewielki koszt, a przekonać się możemy, czy udało nam się osiągnąć zamierzony efekt. Zrobić takie gadżety mogą dorośli na zajęciach kreatywnych albo dzieci na lekcjach plastyki. To prosta metoda na efektowne i tanie ozdoby świąteczne.
Jeżeli lubimy samodzielnie przygotowywać dekoracje i nie mamy póki co pomysłu, jak wykorzystać wolny czas albo sposobność do kreatywnego działania, to możemy obejrzeć ten DIY i zdecydować, czy będzie on dla nas pomocny i jak najlepiej taka masa śniegowa będzie wyglądała po udekorowaniu nią różnych przedmiotów. Możemy próbować różnych wariantów - bombek, stroików, obrazów, kartek czy kalendarzy. Jeżeli znajdziemy coś, co będzie nam dopowiadało, to możemy śmiało zrobić różnorodne ozdoby świąteczne wykorzystując tą metodę pracy na naszym projektem.

Joanna Wajdenfeld: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak wykonać masę śniegową do dekoracji przypisano następujące tagi:

bombka gadżety ozdoby świąteczne diy masa śniegowa farba akrylowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać masę śniegową do dekoracji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...