Jak wykonać sztuczkę z kartą w pudełku

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Karciane
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 23.08.2014 / 15:30
  • Odsłony: 7 359
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

bostro

Do poradnika jak wykonać sztuczkę z kartą w pudełku przypisano następujące tagi:

Sztuczki magiczne z wyjaśnieniem i kolejny trik z kartami do którego będziemy potrzebować coś dodatkowego. Tym razem będzie to zwykłe pudełko. Aby nie zdradzać w opisie całego sekretu karty w pudełku musicie tylko wiedzieć tyle, że trik jest podobny do pokazu ze znikającym asem. Ale nie musicie znać tamtej sztuczki magicznej aby móc się rozkoszować tym trikiem z kartami.

W poradniki jak zwykle wszystko jest dokładnie opisane i znów taki filmik trzeba zaliczyć do wyjątkowo udanych. Dobra sztuczka magiczna z wyjaśnieniem pozwala samemu wprowadzić ją do swoich pokazów a jeżeli po prostu szukacie jednego triku tylko na jedną okazję to też go zobaczcie. Pewnie go wykorzystacie. 

W końcu są osoby, które nie zajmują się magia ani iluzjami czy różnego rodzaju trikami, ale np. z okazji urodzin siostra, brata czy kuzyna chcą zaprezentować coś specjalnego. Triki z kartami zawsze w tym przypadku będą dobrym pomysłem. Już nawet jedna wystarczy aby zostać zapamiętanym na takim spotkaniu. A pomyśl jak to będzie wyglądać, gdy zaserwujesz wszystkim ze 4-5 super sztuczek.

Kategoria: Magia i Sztuczki > Karciane

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z kartą w pudełku skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków