Jak wykonać sztuczkę z trzymaniem karty

Poradnik dodany przez: bostro
13393 3.67

Sztuczki karciane to bardzo spory zakres trików jakie możemy wykonać. Karty do gry mają po prostu ogromne możliwości i chyba nie ma innej rzeczy dzięki której można wykonać tyle sztuczek i trików. 

"Mocno trzymaj kartę" - ten tekst pojawia się w tym triku i trochę wyraża to co się stanie. Widz ma swoja wybraną kartę w reku a my sprawiamy że ... no właśnie, to już zobaczycie na wideo.

Sztuczki karciane krok po kroku wyjaśnione to bardzo ciekawy temat i ciekawe filmiki. Nawet jeśli sam nie wykonujesz żadnych sztuczek ani trików to z samej czystej ciekawości warto zobaczyć jak to wygląda. Triki z kartami zazwyczaj są dosyć proste i nie potrzeba zbyt wiele zręczności manualnej aby je wykonać. Zobacz czy w tym przypadku tez tak jest i czy ta sztuczka karciana będzie dla Ciebie prosta w wykonaniu czy jedna będziesz dalej szukał czegoś nieco innego. 

A efekt ... no cóż, myślę, że każdy na kim pokazujecie trik będzie nieźle zdziwiony. Bardzo dobra sztuczka karciana którą polecam sprawdzić i wykonać

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z trzymaniem karty przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki karciane triki z kartami sztuczki magiczne sztuczki karciane nauka sztuczki karciane krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z trzymaniem karty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...