Jak wykonać sztuczkę ze znikającym asem

Poradnik dodany przez: bostro
10765 2.33

Tylko jedna trudna rzecz jest w tej sztuczce z kartami dla początkujących. Chodzi o początkowe ustawienie trzech asów. Nawet milimetr lub dwa wystarcza aby trik się nie udał. Jednak mimo to, że dosyć ostro brzmi ten opis to tak naprawdę trik nie jest trudny. Znikający as to prosta sztuczka karciana. Z wyjaśnieniem nawet bez zobaczenia sekretu pewnie nie będziesz miał zbyt dużych problemów. Jest to dobry trik ale nie ma się co na niego nakręcać. Chodzi o to, że przykładowo na moim profilu znajdziecie według mnie nieco lepsze pozycje. Nie mniej, skoro jest to prosta sztuczka karciana dla początkujących to chociaż sprawdźcie jak wygląda. Nie namawiam aby stała się ona częścią waszego arsenału trików. 

Znikający as i sekret magii który mu towarzyszy to takie powiedzmy złudzenie optyczne, taka iluzja w którą wprowadzamy naszego widza. A wręcz mu jedną rzecz wmawiamy i praktycznie zawsze ludzie wierzą w to co wydaje im się, że widzą. a i ten trik da się wykonać tylko z takimi figurami jakie są pokazane na filmie.

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę ze znikającym asem przypisano następujące tagi:

karciane sekrety magii znikający as proste sztuczki karciane sztuczki karciane z wyjaśnieniem sztuczki z kartami dla początkujących

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę ze znikającym asem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...