Jak wykonać trik ze znikającym asem

Poradnik dodany przez: darkstay
28999 3.38

Na początku bierzemy 3 asy i pokazujemy je widzom i potem wkładamy je do talii. Po przetasowaniu okazuje się, że jednego z asów nie ma w talii. Sztuczka nie jest trudna i tak naprawdę jest tylko jeden najważniejszy ruch, który decyduje o powodzeniu tej sztuczki z kartami. Na pewno są wśród was osoby, które widziały tą sztuczkę ale nie znały jej sekretu. W tym poradniku wszystko zostanie wyjaśnione. 

Triki z kartami mają swoją moc i są bardzo ciekawe. W kartach jest po prostu coś magicznego. Wyjaśnienie sztuczek pozwoli wam opanować fajne triki i jeżeli ta sztuczka wam się spodoba to opanujcie ją do perfekcji i będziecie mogli ją wykonywać przed znajomymi. 

Sekrety sztuczek warto nawet poznać z ciekawości. Każdy wie, że magia nie istnieje ale zawsze nas mocno zastanawia jak dana sztuczka została wykonana i na jakiej zasadzie otrzymujemy taki a nie inny efekt. Dlatego właśnie sztuczki karciane i sekrety sztuczek z kartami są takie ciekawe i pasjonujące. 

Zapraszam to tego poradnika i do tej sztuczki

Składniki:

  • 4 asy
  • talia kart

Do poradnika Jak wykonać trik ze znikającym asem przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami sekrety sztuczek triki z kartami wyjaśnienie sztuczek triki karciane sekrety sztuczek z kartami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik ze znikającym asem skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...