Jak wykonać trik "Fałszywe tasowanie kart"

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
XCM
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.05.2014 / 16:34
  • Odsłony: 16 049
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

ZacnyKasztan

Do poradnika jak wykonać trik "fałszywe tasowanie kart" przypisano następujące tagi:

Triki karciane to bardzo fajna i prosta dziedzina, którą możecie zaskoczyć swoich znajomych na przykład na imprezie. W tym poradniku pokaże Wam fałszywe tasowanie kart. Jest to niezwykle przydatne jeśli chcecie wykiwać przeciwniki i zdezorientować go. On oczywiście będzie myślał, że talia kart została przetasowana i nie wiecie gdzie znajduje się jego karta. W rzeczywistości oczywiście będzie zupełnie inaczej :)

Sztuczka jest niezwykle prosta, ale wymaga pewnej wprawy dlatego polecam Wam oglądać filmik po kilka razy, wtedy bez problemu załapiecie całą ideę tego triku. Jeśli nadal nie będziecie wiedzieć jak tasować karty w ten sposób, możecie spróbować poprosić kogoś o wytłumaczenie :) Myślę jednak, że bardzo dokładnie wytłumaczyłem jak wykonać trik, dlatego raczej nie będziecie mieć z tym problemu. 

Jeśli trik Wam się podobał zobaczcie inne sztuczki, które Wam pokazuję :) Zapraszam też do oceniania, subowanie, sherowania i co tam jeszcze chcecie to zróbcie :) Życzę owocnego wkręcania znajomych!

Kategoria: Magia i Sztuczki > XCM

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik "Fałszywe tasowanie kart" skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków