Jak efektownie tasować karty - Sparks

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
XCM
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 17.09.2014 / 18:30
  • Odsłony: 11 984
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

ZacnyKasztan

Do poradnika jak efektownie tasować karty - sparks przypisano następujące tagi:

Efektowne tasowanie kart, czyli tzw. XCM (eXtreme Card Manipulation) to jak sama nazwa wskazuje bardzo efektowne sposoby na tasowanie kart i ich przekładanie. Kiedy zobaczysz coś takiego po raz pierwszy, to człowiek jest pod dużym wrażeniem i każdy się zastanawia jak to możliwe jest opanowanie tych wszystkich ruchów i przełożeń. Nauka tasowania kart w stylu XCM pozwala bliżej poznać temat i to jak to wszystko wygląda, kiedy podzielimy dany trik na części. 

w tym poradniku efektowne tasowanie kart o nazwie Sparks. Wszystko jest tutaj dokładnie pokazane i wytłumaczone i można spróbować swoich sił z tym tasowaniem. Karty trzeba mieć opanowane ale wszystkiego można się nauczyć. Może nie od razu ale spora ilość prób i skupienie powinny przynieść efekty. Ale trzeba też zaznaczyć, że Sparks nie jest proste dla osób które wcześniej nie miały doświadczenia z tego typu efektownym tasowaniem kart. 

Sami zobaczcie jak to wygląda i czy podoba wam się coś takiego. Chociaż manipulacje kartami raczej zawsze się podobają :)

Kategoria: Magia i Sztuczki > XCM

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak efektownie tasować karty - Sparks skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków