Jak wykonać trik karciany Talia Dam

Poradnik dodany przez: bostro
7290 0

Sztuczki z kartami to bezkres możliwości :) Jak dobrze poszukacie to naprawdę okazuje się, że sztuczek karcianych jest ogromna ilość. Co prawda zdarzają się triki nieco podobne do siebie albo np. sztuczka która ma tą samą, wręcz identyczną zasadę działa co inna ale wykonana została w nieco odmiennym stylu. To tak jak z telefonami komórkowymi. Te nowe dużo się od siebie nie różnią. A dlaczego o tym piszę tutaj? Bo sztuczka z kartami którą wam pokazuję jest nieco podobna do innego triku z waletami. Zasada działania prawie taka sama ale już efekt i wykonanie zgoła inne. 

Sztuczki karciane z wyjaśnieniem często mogą się trochę ze sobą zlewać, ponieważ jeden sekret i jeden sposób można wykorzystać w wieli trikach. Ale najważniejszy jest efekt końcowy. Jeżeli wam się podoba, to warto się zainteresować sztuczką i jej wyjaśnieniem. A tutaj mamy sztuczkę karcianą dla początkujących, czyli coś dobrego i prostego dla każdego :) 

Kolejne sztuczki bedą jak znajdę coś ciekawego i wartego uwagi. Nie wszystko opłaca się przekazywać dalej. 

Do poradnika Jak wykonać trik karciany Talia Dam przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami sztuczki karciane triki karciane sztuczki karciane z wyjaśnieniem sztuczki karciane dla początkujących

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik karciany Talia Dam skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...