Jak wykonać trik Wędrujący Joker

Poradnik dodany przez: Ytimer
11493 0

"Wędrujący Joker" jest super sztuczką z kartami do której nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności ani rekwizytów. To czyni ten trik karciany prostym i fajnym do nauczenia się. Jednak od razu zaznaczam, że taki prosty trik nie oznacza jakiegoś słabego efektu. Wręcz przeciwnie. Wędrujący Joker zaskoczy każdego widza który nie zna sekretu tej sztuczki.

Co tu dużo mówić. Jeżeli wam też się spodobał ten trik karciany to zobaczcie jego sekret i sami zacznijcie go pokazywać innym. Mając przygotowane i opanowane kilka tego typu sztuczek z kartami nawet jeżeli ktoś z widzów będzie znał daną pozycję, to na pewno nie będzie znał wszystkich waszych magicznych sztuczek. 

A po więcej sekretów sztuczek z kartami zapraszam na profil gdzie już co nieco się nazbierało trików. No i przede wszystkim wybierając i wykonując sztuczki z kartami, czy to te proste, czy trudniejsze, wymagające przykładowo rekwizytów, zawsze pamiętajcie o tym, że taka magia ma być fajną zabawą. Jeżeli coś wam nie wychodzi to zróbcie sobie przerwę i zacznijcie jeszcze raz w późniejszym czasie. 

Do poradnika Jak wykonać trik Wędrujący Joker przypisano następujące tagi:

karciane sztuczka z kartami trik z kartami sekrety sztuczek wyjaśnienie sztuczek sekrety sztuczek z kartami wędrujący joker

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik Wędrujący Joker skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...