Jak wykonać trik Wygięte Ręce

Poradnik dodany przez: DamianZet333
80061 3.86

Wygięte ręce to bardzo prosta sztuczka, która zdziwi każdego. Do tej sztuczki potrzebne są tylko ręce! Takie magiczne sztuczki są genialne ponieważ możesz je wykonać wszędzie i nic do nich nie potrzebujesz. No i jest jeszcze jedna świetna zaleta tego typu trików magicznych - nie musisz nic wcześniej przygotowywać przed sztuczką. 

Zobacz jak to wygląda a sam się przekonasz, ze ten trik wygląda bardzo ciekawie. A i jeszcze warto dodać, że każdy może próbować go wykonać i nawet kiedy ktoś dokładnie będzie obserwował Twoje ruchy to i tak mu się nie uda wykonać tego triku. I to jest moc tej sztuczki. A jej sekret jest prosty i jak tylko go zobaczysz to od razu będziesz chciał też to wykonać.

Sztuczki iluzjonistów nie zawsze opierają się na rekwizytach i wcześniejszym przygotowaniu a sekrety sztuczek mogą być naprawdę banalne. Dlatego jeżeli lubisz magię i sztuczki to zapraszam do tego poradnika jak i do innych filmów na moim profilu.

Zobacz czy ten trik Ci się spodoba i jeśli tak, to pokaż go znajomym.

Składniki:

  • Ręce

Do poradnika Jak wykonać trik Wygięte Ręce przypisano następujące tagi:

iluzje sekrety sztuczek wyjaśnienie sztuczek sztuczki iluzjonistów magiczne sztuczki magia i sztuczki triki magiczne wygięte ręce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik Wygięte Ręce skomentowało 6 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...