Jak wykonać 7 niezwykłych iluzji optycznych

Poradnik dodany przez: eryk3319
14908 0

Cześć,

powszechnie mówi się, że nasz najistotniejszy zmysł to wzrok. Dzieje się tak dlatego, że dużo łatwiej nam uwierzyć w to co zobaczymy, niż w to co usłyszymy czy poczujemy. Nie bez powodu ludzie spisywali swoją wiedzę na hieroglifach i nie bez powodu dzisiejsze portale społecznościowe takie jak Facebook, Snapchat czy Instagram próbują przywrócić ten trend (ze sporym powodzeniem zresztą) i przekonać ludzi do komunikacji za pomocą obrazów. 

Odkąd tylko człowiek zaczął patrzeć i pokazywać innym pojawiła się kusząca perspektywa oszukiwania obrazem. Po co? Czasami w celu pozyskania korzyści dla siebie, a czasami po prostu dla zabawy - po to, aby zaskoczyć innych pokazując im zaskakujące rzeczy. I właśnie w tym celu powstały iluzje optyczne, w których niesamowity świat pragnę Was zabrać w moim najnowszym filmie. Przeniosłem Cię wcześniej do genezy, początku świata - a dziś wracamy do współczesności i magików w stylu Davida Copperfielda! Fajne rzeczy do zrobienia w domu nie muszą być wcale skomplikowane, nawet wtedy, kiedy robisz zaskakujące rzeczy i eksperymenty domowe. Nie wierzysz? Obejrzyj nasz film, w którym pokazujemy Ci, jak ogarnąć złudzenia optyczne, następnie zabierz się do tego sam i zaskocz wszystkich swoich znajomych, sąsiadów, przyjaciół i rodzinę. Wykonaj te kilka niezwykłych iluzji i sztuczek optycznych, które każdy może sam zrobić. Powodzenia!

Wielkie dzięki za oglądanie naszych filmów wideoporadnikowych. Mam nadzieję, że wyniesiecie z nich sporo ciekawej wiedzy, oraz podeślicie linka swoim znajomym tak, aby i Oni mogli poznać ciekawe patenty. Zatem do zobaczenia!

Do poradnika Jak wykonać 7 niezwykłych iluzji optycznych przypisano następujące tagi:

iluzje iluzje optyczne złudzenia optyczne fajne rzeczy do zrobienia w domu eksperymenty domowe zaskakujące rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 7 niezwykłych iluzji optycznych skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...