Jak przeprowadzać zaskakujące sztuczki - 5sn

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
9287 0

Każdy ma tak naprawdę w sobie coś z dziecka – na każdy cieszy się na widok zaskakujących rzeczy, takich jak iluzje i magiczne sztuczki5 Sposobów Na pokazuje w tym filmie, jak wykonać proste sztuczki, którymi można zaskoczyć znajomych i rodzinę. Niektóre, tak jak lewitacja, wymagają odrobiny myśli konstrukcyjnej, a nawet… spawania. Ale inne są do opakowania nawet przez kochający magiczne triki bystre dziecko – jak sztuczki karciane.

Ekipa 5 Sposobów Na pokazywała już wcześniej sztuczki karciane przy okazji pranków i zakładów, które się zawsze wygrywa. W tym odcinku kolejna porcja trików, które każą się zastanowić, czy przykładowo ktoś tu umie czytać w myślach. Dowiesz się też, jaką iluzja pozwoli Ci zagadać widzów o mechanice kwantowej, aby sprawić, że przedmioty zmienią nagle swoje miejsce. Inna sztuczka do zamiana wody w wino – przynajmniej na pierwszy rzut oka ;)
Sztuczka lewitacji jest wykorzystywana przez ulicznych artystów. Możesz teraz poznać jej sekret i dzięki iluzji przemienić się w mistyka o nadprzyrodzonych zdolnościach.
Triki, które wykorzystują magicy i iluzjoniści na swoich pokazach, to super pomysł ja imprezę w domu, wieczór z kumplami, zajęcie czymś dzieci albo popisów numer na rodzinnych uroczystościach, którego goście będą się domagać za każdym razem. Tylko nie mów nikomu, jak wykonujesz swoje iluzje. Prawdziwy magik nikomu nie zdradza swoich zawodowych tajemnic ;) Chłopaki z 5SN robią to tylko dlatego, że uwielbiają pokazywać innym różnego rodzaju triki. Sami dobrze się bawią kręcąc wideo i wiedząc, że inni będą z nieoficjalnie korzystać

Składniki:

  • TELEPORTACJA PIERŚCIONKA 0:46
  • CZYTANIE W MYŚLACH 3:05
  • ZMIANA SMAKU TICTACÓW 6:08
  • LEWITACJA PRIMOSZA 7:27
  • ZAMIANA WODY W WINO 11:11

Do poradnika Jak przeprowadzać zaskakujące sztuczki - 5sn przypisano następujące tagi:

triki sztuczki iluzja lewitacja iluzje sztuczki karciane 5 sposobów na

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeprowadzać zaskakujące sztuczki - 5sn skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...