Jak wykonać sztuczkę magiczną z lewitacją banknotu

Poradnik dodany przez: kukstertv
13313 0

Kiedy impreza staje się nudna, trzeba koniecznie znaleźć sposób na rozruszanie towarzystwa. Idealnie nadaje się do tego celu dobrze przygotowana iluzja, zwłaszcza taka, która będzie wykorzystywała pieniądze. Nie trzeba się do niej specjalnie przygotowywać, warto jednak przećwiczyć ją kilka razy, żeby w czasie wykonywania nie popełnić błędu i nie popsuć zabawy ujawnieniem tajemniczy kryjącej się za lewitującym banknotem.

Filmik prezentuje, w jaki sposób tej rodzaj sztuczki powinien być wykonany, aby zmylić czujne oko widza. Wystarczy wprawnie zamaskować monetę, którą trzyma się w dłoni i dzięki niej balansować zwiniętym banknotem na kciuku. To prosta metoda, dlatego nie wymaga szerszego omówienia, jak typowe, bardziej skomplikowane iluzje.

Trzeba jednak pamiętać, żeby oswoić się z techniką, ponieważ najlepiej opracowany sposób, po którym następuje udana lewitacja, na nic się nie zda w przypadku przejrzenia triku. Dobrze jest więc w wolnych chwilach ćwiczyć koordynację i metody odwracania uwagi widzów, którzy skupieni są na tym, jak wykonane zostają sztuczki magiczne.

Kluczem do tego, aby iluzja była zwodnicza i nie pokazywała prawdy, a ją ukrywała, nie jest wyłącznie trening, ale też umiejętność takiego poprowadzenia pokazu, żeby widz patrzył na samo centrum, ale nie widział tego, co dzieje się obok – tam, gdzie przebiegają wszystkie sztuczki magiczne. Dlatego też, gdy zależy nam na uwadze, powinniśmy przyłożyć się do jej odwrócenia i skierowania na kogoś innego, ponieważ w ten sposób dajemy sobie okazję do swobodnej pracy i pokazania, że umiemy robić naprawdę fajne rzeczy.

Więcej sztuczek i darmowy kurs magii tylko w sklepie www.x-iluzja.pl

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę magiczną z lewitacją banknotu przypisano następujące tagi:

sztuczki iluzja lewitacja iluzje sztuczki magiczne fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę magiczną z lewitacją banknotu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...