Jak wykonać trik z kartą na łańcuszku

Poradnik dodany przez: bostro
13887 3

Karta na łańcuszku to jedna z najlepszych sztuczek karcianych do jakiej uda wam się znaleźć wyjaśnienie. Tutaj wszystko jest opisane więc też będziecie mogli wykonać ten trik. A opłaca go się nauczyć bo jest dla widzów mocno zaskakujący. Nikt nie uwierzy w to co widzi. Oczywiście do tego triku trzeba się wcześniej przygotować i zrobić rekwizyty magiczne ale naprawdę warto. 

Karta na łańcuszku będzie gwoździem Twojego występu więc zostaw ją na koniec aby zakończyć swój pokaz mocnym efektem. Sekrety sztuczek tego typu to coś warte poznania i pewnie wykonanie sztuczki "od kuchni" też was zaskoczy. 

Wyjątkowy trik, który wykonajcie jak najlepiej. znajdźcie fajnie wyglądający łańcuch, przygotujcie sobie to co będziecie mówić i zadbajcie o całą otoczkę jaka towarzyszy tego typu sztuczkom karcianym. W końcu najlepsze sztuczki karciane to te do których przygotujecie wszystko od A do Z. Czas poświęcony na przygotowania i przetrenowanie sobie tego pokazu na pewno nie będzie czasem straconym :-)

Składniki:

  • 1 mały magnes
  • 2 kawałki łańcuszka ( jeden długi a drugi bardzo krótki )
  • 3 takie same karty

Do poradnika Jak wykonać trik z kartą na łańcuszku przypisano następujące tagi:

karciane sekrety sztuczek rekwizyty magiczne sztuczki karciane dla początkujących karta na łańcuszku najlepsze sztuczki karciane

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z kartą na łańcuszku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...