Jak wykonać trik z unoszącą się kartą w pudełku

Poradnik dodany przez: Keriol
23328 4

Ten filmik znalazłem na innym serwisie ale sztuczka z kartami jest naprawdę fajna i zaskakująca. Można powiedzieć, że jest to zjawiskowa sztuczka z kartami. Jak zrobić ją w takim wykonaniu jak jest w poradniku sami zobaczycie więc nie pozostaje wam nic innego jak oglądanie triku.

Sztuczki z kartami i wyjaśnienie sposobu wykonania unoszącej się karty z talii schowanej do pudełka to w sumie nie taki trudny trik. wymaga co prawda wcześniejszego przygotowania jednak dzięki dokładnemu i szczegółowemu wyjaśnieniu triku, każdy, dosłownie każdy będzie mógł wykonać coś takiego samemu. A efekt sztuczki karcianej z unosząca się samoistnie karta jest powalający. To jak uderzenie autobusu w slow motion. Wszystko widać ale po prostu nie wierzysz, że to się stało. 

Tego typu sztuczki z kartami dla początkujących to wyjątkowe pokazy i jako amator pewnie każdy będzie zaskoczony Twoimi umiejętnościami magicznymi. Czy innym zdradzisz sekret tego triku to już zależy od ciebie. Tak czy inaczej oglądaj bo warto.

Składniki:

  • Gumka recepturka
  • Talia kart

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z unoszącą się kartą w pudełku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...