Jak wykonać wodowanie, szlifowanie oraz lakierowanie drzwi

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
5099 0

W czasach, kiedy wszystkie produkty dostępne są w jednakowych designach, gdzie każdy może nabyć podobne do siebie szafki i ławy, meble wykonane na zamówienie lub metodą DIY cieszą się coraz większą popularnością. Są droższe, ale dopasowane do indywidualnych potrzeb. Na powyższym filmiku przedstawiono sposób na drzwi przesuwne. Dzięki niemu poznamy tajniki przygotowywania materiałów od samego początku, co sprawi, że będziemy mogli wykonać taki projekt, nawet jeżeli dopiero zaczynamy są przygodę z majsterkowaniem. Konieczny będzie do tego specjalistyczny sprzęt, szlifowanie i lakierowanie, jednak wideo w przystępny sposób prezentuje wszystkie etapy podpowiadając, jak je wykonać i przygotować do montażu. Jeżeli nie mamy dużego doświadczenia, jak interesuje nas stolarstwo, to możemy się dzięki temu filmikowi dowiedzieć, jak stworzyć takie efektowne i doskonale się prezentujące drzwi przesuwne. Omówiony zostaje również sposób montażu samego mechanizmu, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że nie będziemy wiedzieli, jak to zrobić.
Poradnik ten zawiera pomocne wskazówki, które pokazane są na każdym etapie pracy, dzięki czemu możemy zwrócić uwagę nas szczegóły, jakie mogłyby nam umknąć przy pierwszym podejściu. Jednocześnie technika ta wymaga precyzji, cierpliwości i odpowiedniego sprzętu. Musimy pamiętać o tym, że meble takie powinny wytrzymać kilkanaście lat, stąd też muszą być solidnie i dokładnie przygotowane.
Ten ciekawy DIY prezentuje sposób na samodzielne przygotowanie drzwi do garderoby, dzięki czemu będziemy mogli dopasować je do własnych potrzeb i jednocześnie zapewnić sobie piękną ozdobę wnętrza, która nada elegancji i wdzięku całemu pomieszczeniu.

Wszystkie filmy znajdziesz tutaj: http://mebletwojegopomyslu.pl/category/vlog/

Składniki:

  • Link do mini zestawu naprawczego do drewna BCD180:
  • https://www.ottimo.pl/produkt/bcd-180-mini-zestaw-naprawczy-do-drewna/

Do poradnika Jak wykonać wodowanie, szlifowanie oraz lakierowanie drzwi przypisano następujące tagi:

poradnik technika szlifowanie stolarstwo diy drzwi przesuwne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać wodowanie, szlifowanie oraz lakierowanie drzwi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...