Jak wykonać zaskakujący pokaz z butelką i wodą

Znalazł: BoomX
Źródło filmu: YouTube
36009 0

Butelka i woda wystarczą aby stworzyć ciekawy pokaz, nad którym będziecie się zastanawiać. Doświadczenia z butelką plastikową wydają się proste i trochę dziecinne ale tutaj wygląda to trochę inaczej. Co prawda wykonanie tego doświadczenia z fizyki jest banalne jednak czy tak samo łatwo znajdziecie odpowiedź na pytanie związane z tym jak działa efekt który tutaj jest pokazany? 
Doświadczenia z wodą można spokojnie przeprowadzać w domu. Takie pokazy sa dla wszystkich i każdy z was może wykonać coś takiego i sprawdzić działanie tego eksperymentu. Nie ma tutaj żadnej sztuczki, żadnego edytowania filmu. Efekt pokazany w poradniku w sumie łatwo wytłumaczyć, ale to już zadanie dla chętnych, którzy chcą zgłębić temat.

Plastikowe butelki, woda, chwila pracy i gotowe. Dużo naprawdę nie trzeba aby w domu stworzyć sobie małe laboratorium przeprowadzać różne eksperymenty. zobacz inne poradniki na moim profilu to się przekonasz. Będziesz naprawdę zaskoczony rzeczami które można zrobić samodzielnie w domu  

Do poradnika Jak wykonać zaskakujący pokaz z butelką i wodą przypisano następujące tagi:

fizyczne plastikowe butelki doświadczenia z fizyki doświadczenia z wodą butelka i woda doświadczenia z butelką

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zaskakujący pokaz z butelką i wodą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...