Jak wykonać zimowe kamo techniką na lakier do włosów

Poradnik dodany przez: FreakShow
13353 0

W tym poradniku kolejne zagadnienie i kolejna technika związana z malowaniem modeli. Tym razem mam dla was zimowy kamuflaż i zastosowanie techniki "na lakier do włosów". W praktyce zobaczycie na czym to polega i dlaczego właśnie zwykły lakier do włosów będzie tutaj bardzo przydatny.

Nakładanie zimowego kamuflażu odbywa się na już wcześniej pomalowanym modelu ale nie musi on być idealnie skończony. Zimowy kamuflaż zakryje nam wiele niedoskonałości, jednak trzeba pamiętać aby cienie i odrapania, które chcemy aby były muszą być wcześniej naniesione na model. 

Kamuflaż na modelu daje świetny efekt a sam model staje się jeszcze bardziej profesjonalny i jeszcze bardziej odwzorowuje rzeczywistość. Mając zimową scenerię czeka was sporo pracy ale efekty będą wyśmienite. A planując wykonanie zimowego kamuflażu na kilku modelach różnych sprzętów wojskowych da wam świetny klimat. Pamiętajcie też o ubłoconych i ubrudzonych gąsienicach i o tym że przy ziemi, śnieg jest brudny. To warto uchwycić na modelu.

Do poradnika Jak wykonać zimowe kamo techniką na lakier do włosów przypisano następujące tagi:

modelarstwo kamuflaż na modelu malowanie modeli zimowy kamuflaż modelarstwo lakier do włosów technika na lakier do włosów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zimowe kamo techniką na lakier do włosów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...