Jak wykonać zniknięcie karty i jej pojawienie się w talii

Poradnik dodany przez: RankornT52
14777 4.33

Siemanko. Tym razem specjalnie dla was sztuczka ze znikaniem karty i pojawieniem się jej w talii. Sekret sztuczki karcianej jest prosty i łatwy i wystarczy chwile poćwiczyć aby opanować ten trik. Jednak warto też zauważyć, że nie jest to sztuczka z kartami dla początkujących i dla osób które mają mały kontakt z kartami. W tym efektownym i zadziwiającym publiczność triku ze znikaniem kart sekretem są dwa ruchy, które trzeba opanować. to manualne czynności w których zręczność i opanowanie jest kluczowe. Po obejrzeniu wyjaśnienia tej sztuczki będziecie wiedzieć o co chodzi i dlaczego idealne opanowanie tych ruchów ma takie znaczenie w związku z wykonaniem tej sztuczki magicznej. Z wyjaśnieniem triku także jest powiązana talia kart ale to już dokładniej będzie opisane w filmie. 

Mam nadzieję, że trik który zaprezentowałem wam się spodobał i że ta sztuczka magiczna krok po kroku dokładnie została wytłumaczona.

Pamiętaj aby zostawić łapkę w górze i aby za subskrybować mój kanał ;) Pozdrawiam

Składniki:

  • Karty
  • 2 takie same asy

Do poradnika Jak wykonać zniknięcie karty i jej pojawienie się w talii przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami znikanie kart sekrety sztuczek karcianych sztuczki magiczne z wyjaśnieniem sztuczki magiczne krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zniknięcie karty i jej pojawienie się w talii skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...