Jak wykorzystać baterię 9V

Poradnik dodany przez: longmmuns
6542 0

Jeżeli szukamy sposobu, jak stworzyć domowej roboty mikser do spieniania mleka, ubijaczkę do jajek, podręczny wentylator świecący w ciemności czy też diodę na biurko, ten tutorial z całą pewnością okaże się dla nas pomocny. Ten DIY pokazuje szczegółowo, jak wykonać każdy z tych przedmiotów używając jedynie kilku materiałów. Do każdego z nich będzie nam potrzebna bateria 9V oraz lutownica. Przy każdym z trzech zaprezentowanych pomysłów będziemy używali innych elementów: trzepaczki, wiatraczka i diody.
Warto pamiętać, że projektu zrób to sam dają niezmiernie dużo satysfakcji z ich przygotowywania, dlatego też cieszą się taką popularnością wśród majsterkowiczów. W dodatku porady zamieszczone na tym tutorialu są na tyle jasne, że bardzo łatwo je naśladować. W przypadku bardziej skomplikowanych kroków wyjaśniono również schemat działania. Te triki pozwalają nam na cieszenie się własnoręcznie przygotowanymi wynalazkami, które ułatwią nam życie, nawet jeżeli tylko trochę.
Wszystkie te life hack są proste, stąd też nie powinniśmy się spodziewać zbyt dużych efektów końcowych. Urządzenia, które zasila bateria 9V posiadają zbyt dużej mocy, mogą jednak przynieść nieco ochłody albo oświetli drogę w ciemności. Dodatkowo, aby wykonać ten DIY nie musimy posiadać żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia, a jedynie chęć do poznawania nowych rozwiązań i samodzielnego wcielania ich w życie.
Jeżeli brakuje nam pomysłu, jak spędzić czas ten projekt z cyklu zrób to sam będzie doskonałą propozycją, niezależnie od tego, czy mamy w sobie duszę odkrywcy lub wynalazcy, czy jedynie znaleźliśmy kilka baterii w szufladzie i zastanawiamy się, co z nimi zrobić. 

Do poradnika Jak wykorzystać baterię 9V przypisano następujące tagi:

triki porady diy life hack zrób to sam bateria 9v

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać baterię 9V skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...