Jak wykorzystać karoserię modelu samochodu

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
14209 3

Metalowe modele samochodów w skali to wyjątkowo ładne i fajne zabawki. A kiedy chcemy ze zwykłego modelu zrobić samochód na baterie to taki metalowy model będzie bardzo fajnie wyglądał. Co prawda plastikowe autka są lżejsze ale jeżeli chcecie przerobić samochód zabawkę z metalu, to nie będzie z tym problemu. 

Zabawki na baterie są popularne i wszędzie je można kupić. Ale mając duszę majsterkowicza, można podjąć się wykonania samodzielnie przeróbki zwykłego modelu. Nie jest to takie trudne. Bateria, silniczek i kilka dodatków i gotowe. W ten sposób swój ulubiony model może otrzymać napęd na baterie. 

Można też pokusić się o nieco trudniejsze wyzwanie i spróbować tak wykonać zdalnie sterowany samochód aby nie było w ogóle z zewnątrz widać wprowadzonych zmian. Na pewno coś takiego proste nie będzie ale efekt będzie jeszcze lepszy. 

Zobaczcie jak samochód zabawka zamienia się ze zwykłego modelu w auto działające na baterie. Co prawda sterowanie mamy na kablu i tylko samochód może jechać do przodu lub do tyłu ale to i tak już jest spora przeróbka.

Do poradnika Jak wykorzystać karoserię modelu samochodu przypisano następujące tagi:

technika samochód zabawka zdalnie sterowany samochód samochód na baterie zabawki na baterie metalowe modele samochodów w skali

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać karoserię modelu samochodu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...