Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z temperówki

Poradnik dodany przez: longmmuns
6454 0

Temperówka to przedmiot, który można znaleźć w każdym domu, a także biurze. Często mamy ich kilka. Zamiast je wyrzucać w czasie porządków, lepiej wykorzystać je do zrobienia ciekawych gadżetów. Nie uwierzysz ile fajnych rzeczy można zrobić z temperówek. Obejrzyj film i zobacz jak zrobić coś z niczego.

W tym filmie możesz zobaczyć jak przekształcić temperówkę, żeby zrobić 5 fajnych i zaskakujących rzeczy, które przydadzą się w domu i w biurze.
Wykorzystają ją, żeby wygodnie pociąć taśmę klejącą na kawałki. W końcu nie będziesz musiał walczyć z taśmą, teraz wygodnie potniesz ją na paski idealnej długości. Sprawdź jak zrobić pojemnik, który ułatwi temperowanie ołówków i w prosty sposób pomoże uniknąć bałaganu, który zawsze powstaje przy tej czynności. Z tego filmu dowiesz się również jak w kilka chwil zrobić elektryczną temperówkę, którą w pięć minut zatemperujesz wszystkie ołówki w całym domu lub w biurze. Temperówkę możesz zmienić w przydatny nożyk do cięcia różnych materiałów, na przykład cienkiego plastiku i metalu. Taki prosty nożyk przyda się w czasie majsterkowania. Sprawdź jak zrobić oryginalny stojak na ołówki, który stanie się ozdobą każdego biurka lub będzie ciekawym pomysłem na nietypowy prezent.

Możesz zrobić bardzo ciekawe rzeczy ze śmieci. Nie musisz wyrzucać starych temperówek, warto wykorzystać je, żeby zrobić oryginalne gadżety, które ułatwią życie. To nic skomplikowanego,proste majsterkowanie to coś, co można zrobić w domu przy pomocy podstawowych narzędzi, których każdy potrafi użyć. Tak naprawdę nie trzeba do tego ani dużego warsztatu ani specjalnych umiejętności lub talentów.

Do poradnika Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z temperówki przypisano następujące tagi:

technika temperówka coś z niczego proste majsterkowanie fajne rzeczy rzeczy ze śmieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z temperówki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...