Jak wykorzystać klocki Lego na kilka sposobów

Poradnik dodany przez: Gordawski
19515 0

Czy macie jeszcze gdzieś schowane klocki Lego? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ dzisiaj coś dla wszystkich posiadaczy Lego, którzy już się nimi nie bawią. Klocki Lego to ciekawy materiał, dzięki któremu można wykonać kilka fajnych gadżetów. W poradniku oczywiście jest tylko kilka sposobów na wykorzystanie klocków Lego no ale od czegoś trzeba zacząć. 

Zobacz co zrobić z Lego i jak wykorzystać stare klocki. Dużo ich nie potrzebujesz więc nie trzeba będzie szukać u młodszego brata albo siostry. No chyba, że naprawdę nie masz żadnego Lego, to wtedy będzie trzeba "pożyczyć". Tak czy inaczej pomysły tutaj zamieszczone powinny wam się spodobać. Oglądajcie i wykonajcie podobne rzeczy. Niech klocki Lego powrócą do waszego życia ale w nieco innej formie. Chociaż z drugiej strony mówi się, że z Lego nigdy się nie wyrasta :)

Breloczek z klocków Lego, czy też kolczyki Lego to rzeczy łatwe do zrobienia. Warto zobaczyć, zrobić i mieć coś innego niż wszyscy. Wpadnijcie też na inne filmy na moim profilu

Do poradnika Jak wykorzystać klocki Lego na kilka sposobów przypisano następujące tagi:

lego wykorzystanie klocków lego brelok z lego breloczek z klocków lego kolczyki lego co zrobić z lego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać klocki Lego na kilka sposobów skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...